Prečo píšeš o lyžovaní, keď je toho plný internet?

Veď práve preto.

Možno príchodom konca roku začínam bilancovať, čo som tento rok vymyslela.

Lyžiarskych, strediskových a snehových stránok je plný internet. Veď to. Lyžujem od svojich štyroch rokov, moje deti tiež. Napriek všetkým informáciám, ktoré na mňa útočia zo všetkých strán, naozaj som nevedela, popri všetkých rolách v mojom živote vyhodnotiť, ako na ten vzácny týždeň na lyžiarsku dovolenku v roku, ideálne aj s deťmi. Aby sme si ten vzácny čas vedeli užiť spolu. 

Píšem pre vás tento blog a vravím si, že by to mohlo pomôcť aj vám, aby som vám zjednodušila cesty na svahy. Vidím v tom taký nadrozmerný zmysel, tú lásku k prírode a k horám.

20140228_111655

Mám nejaký životný príbeh. Ako každý z nás. Chcem písať o lyžovačkách, strediskách, o učení detí, o snehu a o zime. A tak sa tento rok zrodil Skibook o lyžovačke v Alpách a pomaly bude na svete aj  Skibook o lyžovaní s malými deťmi.

thickpaperbackfront_604x964Od kedy som vytvorila stránku Pohodová lyžovačka v marci tohto roka,  pár dní pred našim jarným výjazdom do talianskej Folgaridy, je nás tam vyše 1600 úplne mimo sezóny. Na Slovensku bez jedinej vločky snehu (áno, až v týchto dňoch). Wau! Počas lyžovačky nám odišla kamera, externý harddisk, mobil  a skonala aj myš.

Nevadí, po večeroch som skákakala od šťastia, že na stránke nás je viac a viac.

Ďakujem vám všetkým, že sa môj nápad stal a ďalej stáva skutočnosťou 😉 A verím, že vám pomáha na tej vašej ceste.

Šťastné, veselé a pokojné!

Peťa

Petra Konárska
Ukazujem ľudom cestu, ako sa dostať na svahy doma aj v zahraničí s kamarátmi, rodinou a aj s malými deťmi. Môj príbeh si prečítate tu >> Som autorkou dvoch Skibookov a to: kompletného lyžiarskeho sprievodcu v Alpách Skibook - Lyžovačka v Alpách a sprievodcu lyžovačkou s malými deťmi Skibook - lyžovačka s malými deťmi
Komentáre