Skibook - Ako šikovne na lyžovačku do Álp
objednávka

Objednávka e-knihy Skibook

 • ÁNO
  Objednávam si e-knihu Skibook - Ako šikovne na lyžovačku do Álp, vrátane bonusov, v cene 29 eur.
 • ÁNO
  Viem, že ku Skibooku získavam aj nasledovné bonusy a to:
 • Časový checklist na balenie vecí
  Časový checklist na balenie vecí, aby ste na nič nezabudli
 • Pohodový bedeker
  Pohodový bedeker lyžiarskych stredísk doma aj zahraničí, výber lyžiarskych stredísk na inšpiráciu k ďalším lyžiarskym potulkám
 • Lyžiarske maľovánky pre deti
  Krásne tématické lyžiarske maľovánky, ktoré deti zabavia a ešte sa aj hravou formou naučia, ako sa majú na svahu správať.
 • ÁNO
  Mám dôkladne prekontrolované údaje v objednávke, a to najmä fakturačné údaje a mailovú adresu, na ktorú mi bude Skibook vrátane bonusov zaslaný.

Skvelý eBook najdete tam skoro všetko ... ak nechcete ísť lyžovať na Aljašku alebo Antarktídu tak všetko. Zoznámite sa so slovenskými a najkrajšími zahraničnými strediskami, nájdete mapy, trasy, skipasy ... ako a kde hľadať ubytovanie. Možnosti parkovania, ako si správne vybrať lyžovačku podľa obdobia ... na jar svahy smerom na sever. Zoznam webových adries ... ebook doslova praská vo švíkoch od toľkých info.

Renáta Mrozekováwww.milujemtaliansko.sk

Wau. E-book naprosto předčil má očekávání. Jsem nadšená. V zimě chceme jet poprvé do Alp s dětmi a trochu jsem z toho měla obavy. Po přečtení tohoto průvodce už vím, na co si dát pozor, podle čeho vybírat lyžařské středisko a ubytování. Našla jsem rady a tipy na vše okolo lyžařské dovolené. I takové věci, nad kterými by mne vůbec nenapadlo přemýšlet. Jsem ráda, že budu mít po ruce tento e-book, až budu dovolenou plánovat. Děkuji.

Marie Vavrochováwww.marie-vavrochova.cz

Potrebujete pomôcť s vyplnením objednávky?

Napíšte mi na peta@petrakonarska.sk alebo zavolajte na +421905848598.

Rada Vám pomôžem a dovysvetlím nejasnosti.