Chcete si užiť dni voľna v najkrajších Alpských strediskách podľa predstáv? Do nekonečna prechádzate stránky stredísk, ponuky ubytovania a ceny skipasov?

Chcete bývať hneď pri zjazdovke v strediskách, ktoré bude ako stvorené práve pre vás? Túto a všetky nasledujúce sezóny?

Ak ste odpovedali ÁNO, čítajte nasledujúce riadky ďalej.

Rozumiem tomu. V Európe je totiž:

 • skoro 38000 km zjazdoviek. Dala by sa po nich oblyžovať takmer celá zemeguľa,
 • vyše 3500 lyžiarskych stredísk a
 • takmer 16000 vlekov a lanoviek, ktoré vás vyvezú až do výšky 3899 m.n.m.!

Mapy stredísk s niekoľkými stovkami kilometrov zjazdoviek, rozličnými cenami, množstvo informácií na stránkach s rôznymi možnosťami ubytovania boli pre mňa španielská dedina. Čím nás bolo v partii viac, tým sme boli rôznorodejší. Od vychutnávačov horského slnka, po milovníkov dlhých modrých zjazdov až po hľadačov funparkov a čiernych padákov.  Viem, že je iné hľadať stredisko pre partiu kamarátov a iné pre rodinu s deťmi

Mám najlepšiu správu!

Už viem, ako sa v tom JEDNODUCHO vyznať, nájsť ubytovanie priamo pri zjazdovke v stredisku plnom snehu, netráviť v radoch dlhé hodiny a užiť si zaslúžené dni voľna podľa predstáv. Už viem, ako nájsť ideálnu kombináciu rozpočtu, ubytovanie pri zjazdovke, ako využiť sezónnosť  a nájsť stredisko na mieru pre každú partiu aj rodinu. Aj týždeň pred odjazdom a nenechať za dovolenku majland.

 Skúsenosťami som našla spôsob, ako na to. A rada sa o to podelím

Je skvelé tráviť zimné dni na horách, s množstvom snehu a slnka, vychutnávať si výhľady a zjazdy a byť v stredisku podľa predstáv. 

Kto je Petra Konárska?

Lyžovanie a hory ma priťahovali od malička. Za 30 zimných sezón som bola vo vyše 50 strediskách doma aj v zahraničí. Mala som to šťastie skúsiť si lyže a snowboard už vo vyše 20 alpských strediskách. 

Keď sme sa vybrali prvýkrát na týždeň do Álp netušila som, že ma to tam bude ťahať nasledujúcich 12 rokov každú sezónu a teraz už aj v lete s lyžami na ľadovce. Alpy ma chytili za srdce tak, že sme každú sezónu objavovali stále nové, iné strediská. A vracali sa na tieto miesta aj v lete.

Úkážem vám cestu na svahy doma aj v zahraničí s kamarátmi, rodinou a aj s malými deťmi - šikovne, jednoducho a lacnejšie

 

Predstavte si, že už túto sezónu stojíte v 3000 metroch nad morom, spustíte sa dole poloprázdnym vyratrakovaným svahom a slnko sa odráža od bieleho snehu...

Užijete si zimný čas podľa vašich predstáv! S modrým nebom nad hlavou, vŕzgajúcim snehom pod nohami a zasneženými horami všade dookola.

Veziete sa lanovkou nad zasneženými slnečnými poloprázdnymi svahmi na Sella Ronde

Stúpate nad inverznú hmlu v Monte Bondone

Vystúpite, nasadíte si palice a idete na to - v Arrabe.

Vyveziete sa na Marmoladu, aby ste mali krajší výhľad

Zastavíte sa na horskej chate, trochu sa opáliť. Naozaj iba trochu - v Santa Caterine.

A večer? Vidíte toto... v Passo Tonale.

Všetko môžete vidieť a zažiť

Už túto a všetky ďalšie sezóny!

Napísala som e-book plný informácií, tipov a podrobných postupov. Naučíte sa, na čo sa máte sústrediť pri výbere strediska, aby ste si mohli parádne zalyžovať v najkrajších strediskách a ešte aj ušetriť .

Ušetriť rozpočet kľudne aj na ďalšiu lyžovačkučas prehľadávaním a skúmaním či to bude to ono, podelím sa s vami aj o zbytočné omyly, ktoré sa podarili nám. 

Čas môžete stráviť radšej na zjazdovkách alebo vo wellness a ušetrený rozpočet minúť napríklad aj na ďalšiu lyžovačku.

Dovoľte mi Vám prvý lyžiarsky e-book predstaviť:

Skibook - Ako šikovne na lyžovačku do Álp 

Čo všetko vám prinesie:

každú lyžovačku si vyberiete stredisko s dostatkom snehu a slnka a zjazdovkami na mieru, podľa predstáv vás, partie aj rodiny

využijete čas a peniaze na maximum počas celej sezóny

nájdete si ubytovanie pri zjazdovke v Alpách ľavou zadnou a ušetrite pri tom na ďalšiu lyžovačku

horské prechody, uzávery ciest, cesta a balenie vás už nikdy neprekvapia

ceny ubytovania, skipasov, paliva, výbavy, požičovní a sezónnosť budú vašimi žolíkmi v rukáve

čítanie máp stredísk a kalkulácia nákladov vám pôjde od ruky

Nemusíte prelyžovať 30 rokov a 12 rokov skúšať  vyše 20 stredísk v Alpách. Všetky skúsenosti som napísala do tohto Skibooku.

 Bude mi potešením povodiť vás po alpských svahoch a naučiť vás všetko, čo som sa za tie roky na svahoch naučila ja. 

Dočítali ste sa až sem? Tak to vyzerá, že vás Skibook zaujal. Ešte tak vedieť, koľko stojí.

Skibook som ocenila čiastkou, za ktorú si kúpite jedny lacnejšie polarizačné okuliare alebo jednodňový skipas v menšom alpskom stredisku.  Skibook nie je beletria. Sú v ňom zhrnuté najpodstatnejšie informácie a faktory geografické, sezónne, cenové, cestovateľské, všetko okolo ubytovania a mnoho ďalších.

cena Skibooku je 29 eur 

 (Cena je vrátane všetkých bonusov - pozrite nižšie)

Zalyžovať si v najkrajších strediskách, nebyť spokojný s kvalitou snehu a služieb za niekoľko stoviek až tisícov Eur nie je umenie. A robiť to takto každú sezónu. Kumšt spočíva v tom, ísť do strediska, ktoré bude presne na mieru pre celú partiu podľa lyžiarskej úrovne a šikovne pri tom využiť sezónnosť, nadmorskú výšku, svetové strany a aj rôzne ponuky a ceny skipasov a ubytovania. V Európe je takmer 38000 km zjazdoviek, je naozaj z čoho vyberať. A Skibook je o tom, ako sa v tom jednoducho vyznať a ušetriť pri tom na ďalšie výjazdy  - túto a všetky ďalšie lyžovačky.

Kým kliknete na tlačítko, prečítajte si obsah a pár stránok zo Skibooku nižšie. Aby bolo jasno.

Pozrite si OBSAH a prečítajte pár stránok:

(13 536 slov o lyžovaní a Alpách)

V tomto e-booku nájdete informácie z prvej ruky - prežité na svahoch a písané rokmi skúseností. Všetko odžité, vyskúšané v praxi a tiež strávené stovky hodín vyhľadávania a skúšania, a aj zbytočné chyby a utratené peniaze. Všetko po prelyžovaných stovkách kilometrov zjazdoviek v Alpách. 

Veľmi mi záleží na tom, aby bol pre vás Skibook vašim sprievodcom.

Ponúkam vám preto 7-dňovú garanciu vrátenia peňazí po zakúpení. Ak vás Skibook nepovedie na svahy túto a nasledujúce sezóny, napíšte mi a ja vám kúpnu cenu vrátim späť.

Aby boli vaše cesty na zjazdovky jednoduchšie a rýchlejšie, pripravila som aj tieto užitočné bonusy, ktoré dostanete pribalené ku Skibooku.  Vytvorila som ich na základe skúseností a aj tipov od prvých čitateľov, čo cesty na svahy najviac uľahčí.

 • Časový checklist na balenie vecí
  Časový checklist na balenie vecí, aby ste na nič dôležité nezabudli
 • Pohodový bedeker
  Výber lyžiarskych stredísk doma aj v zahraničí na inšpiráciu k ďalším lyžiarskym potulkám
 • Lyžiarske maľovánky
  Krásne tématické lyžiarske maľovánky, ktoré deti zabavia a ešte sa aj hravou formou naučia, ako sa majú na svahu správať. Pre vaše deti alebo deti známych. Pripravené v PDF tak, aby ste ich mohli vytlačiť pre deti koľkokrát potrebujete.

Čo na to prví čitatelia... 

Tak toto je BOMBA! Skibook je fakt nahustený informáciami. Našla som tam VŠETKO. Páčila sa mi kapitola "Ako si nájsť to svoje stredisko". Naučila som sa, ako z mapy vyčítať, či je zjazdovka vhodná práve pre mňa. S týmto ebookom sa už cítim pripravená. A určite využijem aj časový checklist na balenie. Skibook odporúčam každému, kto sa o lyžovanie aspoň trošku zaujíma. Ja sa teším, že ho mám.

Zuzana Mihálechováwww.zuzanamihalechova.sk

Wau. E-book naprosto předčil má očekávání. Jsem nadšená. V zimě chceme jet poprvé do Alp s dětmi a trochu jsem z toho měla obavy. Po přečtení tohoto průvodce už vím, na co si dát pozor, podle čeho vybírat lyžařské středisko a ubytování. Našla jsem rady a tipy na vše okolo lyžařské dovolené. I takové věci, nad kterými by mne vůbec nenapadlo přemýšlet. Jsem ráda, že budu mít po ruce tento e-book, až budu dovolenou plánovat. Děkuji.

Marie VavrochováAutorka e-booku Vzlétnout k oblakům, www.marie-vavrochova.cz

Skvelý eBook, nájdete tam skoro všetko... ak nechcete ísť lyžovať na Aljašku alebo Antarktídu, tak všetko. Zoznámite sa so slovenskými a najkrajšími zahraničnými strediskami, nájdete mapy, trasy, skipasy ... ako a kde hľadať ubytovanie. Možnosti parkovania, ako si správne vybrať lyžovačku podľa obdobia... na jar svahy smerom na sever. Zoznam webových adries... eBook doslova praská vo švíkoch od toľkých info.

Renáta Mrozekováwww.milujemtaliansko.sk

Musím sa priznať, že lyžovanie bolo pre mňa ešte donedávna absolútnou neznámou. Avšak keď naša vtedy 4-ročná dcéra začala s tatinkom brázdiť svahy, rozhodla som sa pridať. Po prečítaní Peťkinho eBooku som doslova okamžite dostala chuť a odvahu na to, aby sme našu budúcoročnú zimnú dovolenku strávili na nejakom úžasnom svahu v zahraničí. Určite sa pri výbere budeme riadiť skvelými radami, ktoré som si prečítala v eBooku. Hor sa na svahy s eBookom v ruke!

Martina BekešováZuna litera – jazykové korektúry a tvorba textov, www.zuna.sk

Máte nejaké nezodpovedané otázky? ČÍTAJTE:

 • Skibook je pre vás v prípade, ak chcete:
  - vyraziť do Álp vôbec prvýkrát alebo po dlhom čase - zorientujete sa v strediskách, cenách, mapách, v balení a aj na ceste.
  - vyraziť do Álp na iné miesto, na aké chodíte každý rok - objavíte ďalšie možnosti a tipy na strediská, mapy, skipasy a ceny. A ako si ich výhodne nakombinovať, podľa vašich predstáv.
  - ušetriť peniaze za lyžovačku v Alpách - šikovnou kombináciou faktorov môžete ušetriť za 4-člennú rodinu naozaj slušné peniaze (aj niekoľko stoviek eur) iba za ubytovanie na týždeň, oproti prvej ponuke, na ktorú natrafíte (hovorím o ubytovaní pri zjazdovke, nie niekoľko kilometrov od svahu)
 • Skibook nie je pre vás, ak chodíte:
  - pravidelne do Álp, prelyžovali ste už veľa stredísk a tak sa už vyznáte v mapách, cenách, ubytovaní, skipasoch.
  - ak chodíte do Álp každý rok do jedného strediska a ste tam jednoducho spokojný a nemáte potrebu to meniť. Naozaj?
 • Nájdem tieto informácie voľne dostupné na internete?
  - NIE. Sama som tieto informácie už veľakrát v minulosti hľadala. Nájdete knihy na lyžiarsku tématiku, sú však plné fotiek a popisov stredísk. Najdete aj štúdiu medzinárodnej organizácie, na ktorej spolupracovalo niekoľko desiatok autorov, aby zmapovali ceny a podmienky v jednotlivých strediskách.  Na internete nájdete aj ponuky každého z 3500 lyžiarskych stredísk v Európe, kopec SEO článkov a videí, každý však na jednu konkrétnu tému a niektoré aj na žiadnu.
  Tento Skibook však nie je vylistovanie podmienok a cien z jednotlivých stredísk. To si viete nájsť aj samy. Je to ucelený návod, ako na lyžovačku do Álp (alebo inde).  Jedným z dôvodov, prečo som sa rozhodla napísať Skibook bolo, že tieto informácie neexistovali, do nekonečna sme prehľadávali informácie na internete, z ktorých mnoho bolo k ničomu. Všetko sme sa učili na vlastných zážitkoch a skúsenostiach, ktoré nás v mnohých prípadoch stáli mnoho námahy, času a zbytočne utratených peňazí. A aj príjemné stovky prelyžovaných kilometrov a tisícky tých odjazdených.
 • V akej je Skibook forme?
  -  je pripravený vo formáte PDF tak, aby ste ho mohli jednoducho čítať na monitore svojho počítača alebo tabletu. Elektronickú verzia je zvolená zámerne. V Skibooku je niekoľko desiatok odkazov. Ľahšie sa tak budete orientovať v priebehu čítania. Po uhradení ceny dostanete odo mňa email s odkazom, kde Skibook s bonusmi nájdete a môžete si ho uložiť do svojho počítača a vybrať sa hneď do Álp.

Choďte do tých najkrajších stredísk v Alpách a ušetrite si čas, peniaze a námahu:
objednajte si Skibook hneď teraz!

Radšej neskôr ako nikdy v tomto prípade rozhodne neplatí!

P.S. 1. Do Skibooku som napísala úplne všetko, čo som sa za svoj život na horách a lyžiach naučila. Som presvedčená, že Skibook, ktorý si kúpite je to najlepšie, čo na lyžiarsku a horskú tému vôbec môžete nájsť a informácie v ňom vám ušetria mnoho námahy, času a aj peňazí pri všetkých ďalších lyžovačkách, Rozhodla som sa preto, že vám ponúknem 7-dňovú záruku spokojnosti. Ak do 7 dní od kúpy zistíte, že Skibook nie je pre vás vhodný, vrátim vám peniaze v plnej výške späť.  

P.S. 2. Po prelyžovaných 50 strediskách za 30 zimných sezón som si svojimi vedomosťami a skúsenosťami  absolútne istá. Inak by som túto e-knihu nenazvala Skibook 

E-book je vo formáte PDF.  Je pripravený tak, aby ste ho mohli ľahko čítať na monitore svojho počítača - teda na šírku. Forma e-booku v PDF je zvolená zámerne. V Skibooku je niekoľko desiatok URL odkazov a môžete sa tak ľahko orientovať v priebehu čítania na monitore svojho počítača alebo tabletu.

Môžete zaplatiť bankovým prevodom. Pri platbe bankovým prevodom dostanete e-book spravidla do 1-2 dní, kým dôjde k spárovaniu platieb. 

Je niečo nejasné? Napíšte mi na peta@petrakonarska.sk