Chcete ísť na lyžovačku s malými deťmi? 

Rozmýšľate, či je už ten správny čas postaviť vaše malé dieťa na lyže?

Uvažujete, či ho môžete učiť aj sami? Netušíte, ako to funguje v lyžiarskych školách?

Chcete ísť na lyžovačku do stredísk, kde sú malé deti vítané?

 • Kým som mala investovať peniaze do detskej lyžiarskej výbavy, chcela som vedieť, či to má vôbec pre moje deti význam.
 • Nevedela som, kam sa vybrať s deťmi, aby sme ich naučili lyžovať a nenechali v stredisku za jeden deň týždenný rodinný rozpočet.
 • Netušila som, ako ich naučiť lyžovať. Chcela som, aby to vedeli každú ďalšiu sezónu, aby sme vždy nemuseli začínať od znova.   

Keď sme staršiu dcéru postavili prvýkrát na lyže, zaplatili vstup do detskej zóny a ona po 15 minútach oznámila, že už ju to nebaví, na radosti mi to nepridalo. Na ďalšiu lyžovačku sme išli hodinovou jazdou do strediska, kde sme mali zaručene naučiť deti lyžovať. V bufete pod strmým svahom sme si dali hranolky a hodinu išli naspäť. 

Chceli sme deti naučiť lyžovať . Skúšali sme to v 10 strediskách doma aj v zahraničí. Dnes už ako škôlkarky s radosťou zvládajú zjazdovky Dolomitov. Ja lyžujem takmer 30 rokov a mám skúsenosti z desiatok stredísk. Napriek tomu, s deťmi to nešlo ako po masle. No dnes už viem, ako na to.

Predstavte si, že deťom sa nechce zo svahu a vy zatiaľ svištíte strmšou vedľajšou zjazdovkou alebo popíjate čaj na terase a pozorujete ich, ako sa do nekonečna vozia hore a lyžujú dole. Čas na svahoch je príjemnou aktivitou celej rodiny. 

Spolu vás to jednoducho baví. Vyberiete sa na tie najkrajšie zjazdovky alebo deti s radosťou pozorujete zo slnečnej terasy.

To všetko môžete aj VY!

Napísala som e-book plný informácií, tipov a podrobných postupov. Budete vedieť, do akých stredísk sa máte vybrať, ako naučiť deti lyžovať. Aby ste si mohli užiť svahy spolu a ešte aj ušetriť peniaze, čas a námahu.  

A preto sa tento e-book volá

Skibook - Lyžovačka s malými deťmi

Čo sa dozviete:

kedy je ten správny čas, postaviť dieťa na lyže a na čo sa pripraviť na svahu

čo by malo byť v stredisku vhodnom pre malé deti a tipy na strediská pre deti aj pre vás, doma aj v zahraničí

kde a aký výstroj šetrne zaobstaráte, ceny skipasov, lyžiarskych škôl a požičovní

ako naučíte deti lyžovať sami, techniky výučby krok po kroku

na ako dlho s deťmi vyraziť

akým namáhavým spôsobom sa radšej na svahu vyhnúť

cena tohto Skibooku je 15 Eur 

Za tieto peniaze si kúpite polovicu detskej lyžiarky alebo hodinu individuálnej výuky v lyžiarskej škole. ALEBO ich investujete do tohto e-booku, ktorý vám uľahčí lyžiarske cesty s deťmi a ušetrí nemalé peniaze, čas a aj námahu pri každej ďalšej lyžovačke.

Pozrite si OBSAH a prečítajte pár stránok:

V tomto e-booku nájdete informácie z prvej ruky - prežité na svahoch a otestované na vlastných deťoch.

Aby boli vaše cesty na zjazdovky s deťmi jednoduchšie a rýchlejšie, pripravila som aj tieto užitočné bonusy, ktoré získate. 

 • Časový checklist na balenie vecí
  Časový checklist na balenie vecí, aby ste na nič dôležité nezabudli
 • Hry a cviky na svahu
  Tipy na hry a cviky na svahu, ktoré urobia z lyžovačky hru pre deti aj pre vás.
 • Lyžiarske maľovánky
  Krásne tématické lyžiarske maľovánky, ktoré deti zabavia a ešte sa aj hravou formou naučia, ako sa majú na svahu správať.
 • Informácie a aktualizácia
  Keď pripravím novú aktualizovanú verziu alebo bonusov, jednoducho vám pošlem email s odkazom na stiahnutie najnovšej verzie.

Čo hovoria prví čitatelia?

Máme 1,5 ročnú dcéru, takže lyžovanie pre nás dostáva nový rozmer. Priznávam, trochu som bola nervózna z toho, ako si budeme užívať lyžovačku nasledujúce roky, ale už sa nebojím 🙂 S týmto e-bookom sa už cítim pripravená.

Zuzana Mihálechováwww.zuzanamihalechova.sk

E-book doslova praská vo švíkoch od toľkých info. Pre rodičov cenné rady ako začať s drobcami užívať si zjazdovky ... keby som to vedela skôr môj syn by nepreplakal dve zimné sezóny.

Renáta Mrozekováwww.milujemtaliansko.sk

Určite sa pri výbere budeme riadiť skvelými radami, ktoré som si prečítala v eBooku, a hlavne využijeme všetky Peťkine tipy a triky, ako naučiť našu mladšiu dcéru lyžovať. Hor sa na svahy s eBookom v ruke!

Martina BekešováZuna litera – jazykové korektúry a tvorba textov, www.zuna.sk

Možno máte nejaké nezodpovedané otázky...

Skibook je určený pre vás v prípade, ak chcete:

 • vyraziť s drobcom na zjazdovky prvýkrát a uľahčiť si hľadanie, kupovanie výbavy a námahu pri učení
 • vaše dieťa má začiatky lyžovania za sebou, no každú sezónu začínate akoby od znova
 • chcete vedieť informácie o skipasoch a tipoch na strediská doma aj v zahraničí, kde si zalyžujete vy a aj deti
 • vedieť, ako ekonomicky zabezpečiť výbavu pre dieťa na každú sezónu

Pokiaľ radi trávite zimné dni na svahoch a chcete sa vyhnúť metódam "pokus a omyl", ktoré vás budú stáť veľa námahy, peňazí a nervov, objednajte si e-book hneď teraz!

E-book je vo formáte PDF.  Je pripravený tak, aby ste ho mohli ľahko čítať na monitore svojho počítača. Môžete zaplatiť kartou, online prevodom alebo bankovým prevodom. Pri platbe kartou alebo online-prevodom dostanete e-book do niekoľkých minút. Pri platbe bankovým prevodom to spravidla bude trvať 1-2 dni, kým dôjde k spárovaniu platieb.