Chcete si užiť dni voľna v najkrajších alpských strediskách podľa vašich predstáv?

 

Do nekonečna prechádzate stránky stredísk, ponuky ubytovania a ceny skipasov?

Chcete bývať hneď pri zjazdovke v stredisku, ktoré bude ako stvorené práve pre vás?

 

Priali by ste si konečne stráviť drahocenné dni dovolenky podľa vašich predstáv túto a všetky nasledujúce sezóny?

Rozumiem tomu. V Európe je totiž:

 • skoro 38000 km zjazdoviek. Dala by sa po nich oblyžovať takmer celá zemeguľa,
 • vyše 3500 lyžiarskych stredísk a
 • takmer 16000 vlekov a lanoviek, ktoré vás vyvezú až do výšky 3899 m.n.m.!

Mapy stredísk s niekoľkými stovkami kilometrov zjazdoviek, rozličnými cenami, množstvo informácií na stránkach s rôznymi možnosťami ubytovania boli pre mňa španielská dedina. Čím nás bolo v partii viac, tým sme boli rôznorodejší. Od vychutnávačov horského slnka, po milovníkov dlhých modrých zjazdov až po hľadačov funparkov a čiernych padákov.  Viem, že je iné hľadať stredisko pre partiu kamarátov a iné pre rodinu s deťmi

Mám dobrú správu

Už viem, ako sa v tom JEDNODUCHO vyznať, nájsť ubytovanie priamo pri zjazdovke v stredisku plnom snehu, netráviť v radoch dlhé hodiny a užiť si zaslúžené dni voľna podľa svojich predstáv. Našla som spôsob, ako na to. A rada sa o to s VAMI podelím

Je skvelé tráviť zimné dni na horách, s množstvom snehu a slnka, vychutnávať si výhľady a zjazdy a byť v stredisku podľa vašich predstáv. 

Kto je Peťa Konárska?

Lyžovanie a hory ma priťahovali od malička. Za 30 zimných sezón som bola vo vyše 50 strediskách doma aj v zahraničí. Mala som to šťastie skúsiť si lyže a snowboard už vo vyše 20 alpských strediskách. 

Keď sme sa vybrali prvýkrát na týždeň do Álp netušila som, že ma to tam bude ťahať nasledujúcich 12 rokov každú sezónu a teraz už aj v lete s lyžami na ľadovce. Alpy ma chytili za srdce tak, že sme každú sezónu objavovali stále nové, iné strediská. A vracali sa na tieto miesta aj v lete.

Úkážem vám cestu na svahy doma aj v zahraničí s kamarátmi, rodinou a aj s malými deťmi - šikovne, jednoducho a lacnejšie

 

Predstavte si, že už túto sezónu stojíte v 3000 metroch nad morom, spustíte sa dole poloprázdnym vyratrakovaným svahom a slnko sa odráža od bieleho snehu...

Užijete si zimný čas podľa vašich predstáv! S modrým nebom nad hlavou, vŕzgajúcim snehom pod nohami a zasneženými horami všade dookola.

Veziete sa lanovkou nad zasneženými slnečnými poloprázdnymi svahmi na Sella Ronde

Stúpate nad inverznú hmlu v Monte Bondone

Vystúpite, nasadíte si palice a idete na to - v Arrabe.

Vyveziete sa na Marmoladu, aby ste mali krajší výhľad

Zastavíte sa na horskej chate, trochu sa opáliť. Naozaj iba trochu - v Santa Caterine.

A večer? Vidíte toto... v Passo Tonale.

Všetko môžete vidieť a zažiť

Už túto a všetky ďalšie sezóny

Napísala som e-book plný informácií, tipov a podrobných postupov. Naučíte sa, na čo sa máte sústrediť pri výbere strediska, aby ste si aj VY mohli parádne zalyžovať a ešte aj ušetriť . 

Čas môžete stráviť radšej na zjazdovkách alebo vo wellness a ušetrené peniaze minúť napríklad aj na ďalšiu lyžovačku.

Dovoľte mi Vám prvý lyžiarsky e-book predstaviť:

Skibook - Ako šikovne na lyžovačku do Álp 

Čo všetko vám prinesie, čo sa naučíte:

ako si vybrať stredisko s dostatkom snehu a slnka a zjazdovkami podľa vašich predstáv

ako využiť čas a peniaze na maximum počas celej sezóny

ako si nájsť ubytovanie pri zjazdovke kdekoľvek v Alpách a ušetriť pri tom

ako je to s prejazdnosťou horských prechodov, cestou a balením

ako je to s cenami ubytovania, skipasov, paliva, výbavy, požičovní a sezónnosťou

ako na kalkuláciu nákladov z rôznych zdrojov, príklady čítania máp stredísk a mnoho ďalších informácií

Nemusíte prelyžovať 30 rokov a 12 rokov skúšať rôzne strediská v Alpách. Všetko som spísala do prvého a jediného Skibooku a bude mi potešením povodiť vás po alpských svahoch a naučiť vás všetko, čo som sa za tie roky na svahoch naučila ja. 

Dočítali ste sa až sem? Tak to vyzerá, že vás Skibook zaujal. Ešte tak vedieť, koľko stojí.

Skibook som ocenila čiastkou, za ktorú si kúpite lacnejšie polarizačné okuliare alebo 4-hodinový skipas. Je stanovená tak, aby si ho mohol dovoliť každý, kto sa o lyžovanie a hory aspoň trochu zaujíma. 

cena Skibooku je 19 Eur 

Kým kliknete na tlačítko, prečítajte si obsah a pár stránok zo Skibooku nižšie.

Pozrite si OBSAH a prečítajte pár stránok:

(13 536 slov o lyžovaní a horách)

V tomto e-booku nájdete informácie z prvej ruky - prežité na svahoch a písané rokmi skúseností. Všetko odžité, vyskúšané v praxi a tiež strávené stovky hodín vyhľadávania a skúšania. 

Veľmi mi záleží na tom, aby bol pre vás Skibook vašim sprievodcom.

Ponúkam vám preto 7-dňovú garanciu vrátenia peňazí po zakúpení. Ak nebudete spokojný, napíšte mi a ja vám kúpnu cenu vrátim bez akýchkoľvek otázok späť.

Aby boli vaše cesty na zjazdovky jednoduchšie a rýchlejšie, pripravila som aj tieto užitočné bonusy, ktoré dostanete pribalené ku Skibooku.  Vytvorila som ich na základe skúseností od mnohých z vás, čo vám cesty na svahy najviac uľahčí.

 • Časový checklist na balenie vecí
  Časový checklist na balenie vecí, aby ste na nič dôležité nezabudli
 • Pohodový bedeker
  Výber lyžiarskych stredísk doma aj v zahraničí na inšpiráciu k ďalším lyžiarskym potulkám
 • Lyžiarske maľovánky
  Krásne tématické lyžiarske maľovánky, ktoré deti zabavia a ešte sa aj hravou formou naučia, ako sa majú na svahu správať. Pre vaše deti alebo deti známych.

Čo na to prví čitatelia... 

Tak toto je BOMBA! Skibook je fakt nahustený informáciami. Našla som tam VŠETKO. Páčila sa mi kapitola "Ako si nájsť to svoje stredisko". Naučila som sa, ako z mapy vyčítať, či je zjazdovka vhodná práve pre mňa. S týmto ebookom sa už cítim pripravená. A určite využijem aj časový checklist na balenie. Skibook odporúčam každému, kto sa o lyžovanie aspoň trošku zaujíma. Ja sa teším, že ho mám.

Zuzana Mihálechováwww.zuzanamihalechova.sk

Wau. E-book naprosto předčil má očekávání. Jsem nadšená. V zimě chceme jet poprvé do Alp s dětmi a trochu jsem z toho měla obavy. Po přečtení tohoto průvodce už vím, na co si dát pozor, podle čeho vybírat lyžařské středisko a ubytování. Našla jsem rady a tipy na vše okolo lyžařské dovolené. I takové věci, nad kterými by mne vůbec nenapadlo přemýšlet. Jsem ráda, že budu mít po ruce tento e-book, až budu dovolenou plánovat. Děkuji.

Marie VavrochováAutorka e-booku Vzlétnout k oblakům, www.marie-vavrochova.cz

Skvelý eBook, nájdete tam skoro všetko... ak nechcete ísť lyžovať na Aljašku alebo Antarktídu, tak všetko. Zoznámite sa so slovenskými a najkrajšími zahraničnými strediskami, nájdete mapy, trasy, skipasy ... ako a kde hľadať ubytovanie. Možnosti parkovania, ako si správne vybrať lyžovačku podľa obdobia... na jar svahy smerom na sever. Zoznam webových adries... eBook doslova praská vo švíkoch od toľkých info.

Renáta Mrozekováwww.milujemtaliansko.sk

Musím sa priznať, že lyžovanie bolo pre mňa ešte donedávna absolútnou neznámou. Avšak keď naša vtedy 4-ročná dcéra začala s tatinkom brázdiť svahy, rozhodla som sa pridať. Po prečítaní Peťkinho eBooku som doslova okamžite dostala chuť a odvahu na to, aby sme našu budúcoročnú zimnú dovolenku strávili na nejakom úžasnom svahu v zahraničí. Určite sa pri výbere budeme riadiť skvelými radami, ktoré som si prečítala v eBooku. Hor sa na svahy s eBookom v ruke!

Martina BekešováZuna litera – jazykové korektúry a tvorba textov, www.zuna.sk

Možno máte nejaké nezodpovedané otázky...

 • Skibook je pre vás v prípade, ak chcete:
  - vyraziť do Álp vôbec prvýkrát alebo po dlhom čase - zorientujete sa v strediskách, cenách, mapách, v balení a aj na ceste.
  - vyraziť do Álp na iné miesto, na aké chodíte každý rok - objavíte ďalšie možnosti a tipy na strediská, mapy, skipasy a ceny. A ako si ich výhodne nakombinovať, podľa vašich predstáv.
  - ušetriť peniaze za lyžovačku v Alpách - šikovnou kombináciou faktorov môžete ušetriť za 4-člennú rodinu naozaj slušné peniaze iba za ubytovanie na týždeň, oproti prvej ponuke, na ktorú natrafíte.
 • Skibook nie je pre vás, ak chodíte:
  - pravidelne do Álp, prelyžovali ste už veľa stredísk a tak sa už vyznáte v mapách, cenách, ubytovaní, skipasoch.
  - ak chodíte do Álp každý rok do jedného strediska a ste tam jednoducho spokojný a nemáte potrebu to meniť.
 • V akej je Skibook forme?
  -  je pripravený vo formáte PDF tak, aby ste ho mohli jednoducho čítať na monitore svojho počítača alebo tabletu. Elektronickú verzia je zvolená zámerne preto, pretože v Skibooku je niekoľko desiatok odkazov. Ľahšie sa tak budete orientovať v priebehu čítania. Po uhradení ceny dostanete odo mňa email s odkazom, kde Skibook s bonusmi nájdete a môžete si ho uložiť do svojho počítača a vybrať sa hneď do Álp.
 • Nájdem tieto informácie voľne dostupné na internete?
  - dovolím si tvrdiť, že v takejto ucelenej forme nie. Jedným z dôvodov, prečo som sa rozhodla napísať Skibook bolo, že tieto informácie v ucelenej forme neexistovali a všetko sme sa učili na vlastných zážitkoch a skúsenostiach, ktoré nás v niektorých prípadoch stáli mnoho námahy a zbytočne utratených peňazí.

Choďte do tých najkrajších stredísk v Alpách a ušetrite si čas, peniaze a námahu:
objednajte si Skibook hneď teraz!

E-book je vo formáte PDF.  Je pripravený tak, aby ste ho mohli ľahko čítať na monitore svojho počítača. Môžete zaplatiť kartou, online prevodom alebo bankovým prevodom. Pri platbe kartou alebo online-prevodom dostanete e-book do niekoľkých minút. Pri platbe bankovým prevodom to spravidla bude trvať 1-2 dni, kým dôjde k spárovaniu platieb. 

Je niečo nejasné? Napíšte mi na peta@petrakonarska.sk